Karolina Szyszka

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Umów się na bezpłatną konsultację.

10.12.2022

Miałam przyjemność poprowadzić warsztaty na podczas cyklu spotkań "PoWolna Sobota" Organizowanym przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. 

Obejrzyj relację od 2:18 s. 

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, członkinią European Society of Hypnosis i położną, mam ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi. 

Klienci zwalczają z moją pomocą lęki i fobie, niechciane nawyki, uczą się nowych sposobów funkcjonowania w świecie.

Radzą sobie z trudnymi zdarzeniami w ich życiu, opanowują ból, który towarzyszył im od lat, gdy tradycyjna medycyna nie znajdowała rozwiązań.

 

O hipnoterapii dowiedziałam się zupełnie przypadkowo, gdy sama szukałam rozwiązania swoich problemów. Spodziewałam się czegoś zupełnie innego, to co dostałam przerosło moje oczekiwania.

 

I tym sposobem, hipnoza i hipnoterapia stały się kolejną pasją w moim życiu. 

 

Będąc od wielu lat położną, nauczyłam się czym jest cierpliwość, empatia i wyrozumiałość, a także jak ważne jest wsparcie, które jeden człowiek może dać drugiemu w trudnej sytuacji. 

Sytuacje, którym stawiają czoła kobiety od momentu gdy zdecydują się na macierzyństwo znam od podszewki. Zarówno podczas pracy na sali porodowej jak i w codziennym życiu towarzyszyłam wielu matkom i przyszłym matkom w ich podróży do lepszego i bardziej świadomego macierzyństwa nie tylko od strony położniczej, ale i pomagając im w trudnych chwilach i emocjach. 

 

Zapraszam Cię do kontaktu w pełnym przeświadczeniu że z moją pomocą zmienisz swoje życie na lepsze. 

 

Zadzwoń lub napisz.

Zobacz, 

gdzie można mnie spotkać: