BEZPŁATNA KONSULTACJA

Umów się na bezpłatną konsultację.

Trudne emocje

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

POROZMAWIAJMY

Zmiana nawyków

Bodziec ⇒ czynność ⇒ nagroda.

O czym myślisz? Ciastko do kawy, chipsy do serialu, lampka wina po pracy? Automatyczne wykonywanie pewnych czynności to częsty problem. Wiele osób posiada szkodliwe dla nich nawyki, które ciężko im porzucić. Podczas sesji hipnoterapii można przerwać błędne koło, które nawyk utrzymuje, docierając do prawdziwej potrzeby, która stoi za nawykiem. Przerwiesz łańcuch skojarzeń, zmienisz sposób reagowania na bodziec zachowując dobre samopoczucie, które towarzyszy nagrodzie.

Fobie, lęki, nerwice

W hipnoterapii za pomocą dotarcia do pierwotnego bodźca wyzwalającego lęk, zmiany schematów myślenia, reagowania i odbioru bodźca można skutecznie usunąć fobie czy też złagodzić odczuwanie lęków i ich wpływu na życie. Praca nad tymi problemami w bezpiecznym środowisku gabinetu, pod opieką zaufanej osoby pozwala klientowi dotrzeć dużo głębiej niż za pomocą standardowej terapii czy też samego zagłuszania objawów lekami.

Hipnoza w medycynie

Hipnoterapia jest narzędziem, które pomoże ci przezwyciężyć bóle przewlekłe i psychosomatyczne, stany chorobowe podatne na zaostrzenie pod wpływem stresu. Tak jak twój ból generowany jest w twojej głowie, tak samo możesz nauczyć się traktować swój umysł jak lekarstwo. Jeżeli po konsultacji z lekarzem przyczyną bólu dalej nie jest jasna, lub leczenie nieskuteczne, hipnoterapia może okazać się niezwykle skuteczna zarówno jako środek doraźny oraz w przypadku leczenia bólu przewlekłego i chorób na które ma wpływ stan emocjonalny pacjenta. 

Lęk przed wystąpieniami publicznymi

To jeden z najpopularniejszych lęków w naszym społeczeństwie. Dzięki hipnozie możesz zmienić postrzeganie wystąpień publicznych, zacząć traktować je jako prezent dla słuchaczy. Pozwoli Ci to uniknąć nadmiernego stresu, opanować Twoje emocje tak, abyś ze spokojem mógł lub mogła wywołać takie emocje na jakich ci zależy u publiczności ;)

Wzmocnienie poczucia własnej wartości

Jeśli borykasz się z niskim poczuciem własnej wartości, czujesz, że coś blokuje cię przed rozwojem, zaburza twoje relacje z innymi ludźmi lub w Twoim życiu wydarzyło się coś, co sprawiło, że czujesz się źle ze sobą, możesz z moją pomocą uzyskać stan równowagi, podnieść swoją samoocenę i poczuć się po prostu dobrze i wartościowo w relacji z sobą i osobami na których ci zależy.

Stany obniżenia nastroju

Jeżeli czujesz się ciągle przybity, brak Ci motywacji i nie czujesz wystarczającej radości z życia, poza standardową terapią u lekarza psychiatry warto sięgnąć po pomoc hipnoterapeutki, zyskując dodatkowe narzędzia, które pomogą ci odbudować twój świat i na nowo cieszyć się życiem.

Wypalenie zawodowe

Wypalenie zawodowe, które od niedawna zostało uznane przez WHO za chorobę to problem wielu osób. Praca zajmuje sporą część życia przeciętnego człowieka, dlatego warto z pomocą hipnoterapii zadbać o to, aby na długo sprawiała przyjemność była satysfakcjonująca i stanowiła źródło samorealizacji. 

Nauka autohipnozy

Autohipnoza, to proste i użyteczne narzędzie, z  którego nauczę Cię korzystać po to, abyś w przyszłości zyskał niezależność w radzeniu sobie z problemami, które mogą się pojawić już po zakończeniu terapii.

W czym może pomóc hipnoterapia?

Kliknij tutaj aby pobrać bezpłatne nagranie hipnotyczno - relaksacyjne

Zajadanie emocjonalne

Kolejna dieta i kolejny efekt jojo? Standardowa sytuacja, która spotyka większość kobiet mających problem ze swoją sylwetką. Zdradzę ci sekret - diety nie działają. Być może ty po prostu zajadasz emocje? Może tym razem spróbuj rozwiązać problem od środka? Dzięki stałej zmianie podświadomych nawyków żywieniowych nauczysz się oddzielać spożywanie posiłków od emocji i sytuacji, które wpływają na twoje wybory dietetyczne. Nauczysz się intuicyjnie komponować swój jadłospis i słuchać twojego ciała aby osiągnąć optymalną wagę idealną dla twojego zdrowia i samopoczucia.

Chyba każdy ma w życiu momenty kiedy nad sobą nie panuje, kiedy emocje biorą górę, utrudniają normalne funkcjonowanie zwłaszcza po ich długim tłumieniu. 

Dzięki terapii w hipnozie poradzisz sobie ze złością, smutkiem, gniewem, wstydem, rozczarowaniem, wybuchami agresji, lękiem.

Uwolnisz te trudne emocje z ciała i umysłu i pozostaniesz od nich wolny tak długo jak będziesz tego potrzebować.

Zarządzanie stresem, redukcja napięcia

Przewlekły stres jest jednym z najbardziej wyniszczających czynników, na które narażeni jesteśmy na co dzień. Oddziałuje na ciało, umysł, życie zawodowe i prywatne, relacje z innymi i postrzeganie samego siebie. Hipnoza w redukcji stresu pozwala nie tylko przepracować i uwolnić niechciane emocje, z ciała i umysłu ale także odkryć nowe sposoby radzenia sobie z nimi.

Sam trans hipnotyczny jest procesem niezwkle przyjemnym relaksującym, obniża ciśnienie krwi i uspokaja akcję serca, wyrównuje oddech. Z hipnozą poradzisz sobie z sytuacjami stresowymi i napięciami, które utrudniają ci codzienne funkcjonowanie.

Otrzymasz także narzędzia, które pozwolą ci samodzielnie zarządzać stresem w przyszłości.

Bezsenność

Połączenie pracy z podświadomością, które pozwala na odkrycie przyczyny problemów ze snem ale także połączenie technik hipnoterapii  z technikami pracy nad wyciszeniem, obniżeniem poziomu stresu  i technikami  relaksacji pozwala szybko i na stałe usunąć przyczynę bezsenności, wyrobić nowe przyzwyczajenia oraz mechanizmy związane ze snem. 

Jeśli często czujesz, że z jednej strony czegoś chcesz, a z drugiej pojawia się szereg wątpliwości, z pomocą hipnoterapii, możesz osiągnąć wewnętrzną spójnośc, która pomoże Ci w podejmowaniu trudnych decyzji, rozwiązaniu konfliktów wewnętrznych i wypracowaniu zdrowej motywacji do działania. 

Konflikty wewnętrzne

Blokada przed działaniem

Poczucie, że wiesz co masz robić aby osiągnąć swój cel ale jednak coś Cię blokuje to dość częsta przeszkoda na drodze do sukcesu. Z pomocą hipnoterapii okryjesz co tak naprawdę Cię blokuje oraz wypracujesz dalsze strategie działania.